.
Giełda Szkół w Ujeździe
11 marca nasi ósmoklasiści uczestniczyli w Giełdzie Szkół zorganizowanej przez SP w Ujeździe. Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych z naszego regionu.